Domů » Nabídka fotografií

Nabídka fotografií

Po uspořádání první výstavy v Litvínově, kdy jsme byli několikrát dotazováni na možnost prodeje fotografií a fotoobrazů, jsme se rozhodli nabídnout ke koupi jak fotografie v digitální podobě (kdy si nechá kupující fotografii vytisknout), tak prodej hotových fotografií a fotoobrazů. Vhodně zvolená fotografie nebo obraz z fotografie vytvořený potěší a příjemně doplní nejen bytové prostory, ale i kanceláře a vstupní haly. Základní ceny fotografií při tisku ve velikosti cca A4 je 275 Kč, velikosti A3 pak 450 Kč při inkoustovém tisku na fotografický papír (je možno nechat fotografie zarámovat).

Cena větších fotografií při tisku osvitem digitálních dat (firma Thalia picta - jedná se o velmi pokročilý tisk fotografie,kdy nejde o tisk inkoustem - výsledkem je fotografie) je:

rozměr 60 cm x 40 cm – 2000 Kč (s podlepem na Kapa desce)

rozměr 75 cm x 50 cm – 2500 Kč (s podlepem na Kapa desce)

Všechny obrazy je možno dodat též zarámovány do dřevěných nebo hliníkových rámů, popř nechat zalaminovat (laminovaný a rámovaný fotoobraz rozměrů 60 x 40 cm vyjde cca na 4000 Kč) . Další rozměry je možno domluvit telefonicky nebo emailem (viz kontakty). U větších rozměrů je cena násobkem příslušné přidané plochy.

V současné době jsme začali spolupracovat i s další firmou , která se specializuje na tisky fotografií, cena je o cca 500 kč nižší při téměř srovnatelné kvalitě. Rozdíl je opravdu nepatrný.

Po domluvě je možno nechat vytisknout fotografie na plátno a nechat je zarámovat. Cenu je třeba v tomto případě nejprve vykalkulovat. Při koupi dat, tj. fotografie v digitální podobě nebo chcete-li tak, aby ji bylo možno poslat po síti je cena přibližně 60 % tištěné verze v případě, že bude použita pro soukromé účely a nebude dále publikována, prodávána apod.

Během 15 let cestování a deseti let fotografování jsme schopni pro výletníky fotografy poskytnout i servis v podobě návrhu fotocesty a jejich realizace. Po Evropě většinou cestujeme sami, pro cesty do zahraničí využíváme možností cestovních kanceláří k zajištění letenek a základního ubytování. Více v sekci fotocesty.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace